Ru UKR
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й

Яку страховку вибрати для авто | Де застрахувати авто

 Вибираємо страховку для автомобіля

Щоб не переживати з приводу різних непередбачених ситуацій, які можуть статися з вашим автомобілем, СК One Click пропонує кілька варіантів страхування. Від чого ж залежить вибір страховки для авто?

 

ОСЦПВ

Обов'язковий поліс, передбачений українським законодавством для всіх водіїв ТЗ, хто бере участь в дорожньому русі. Тому автоцивілку вам необхідно оформляти щорічно.

Аби визначитися з іншими варіантами автострахування, зверніть увагу на ліміти для ОСЦПВ і перелік того, що буде вважатися страховим випадком. У стандартній автоцивілці максимальна сума страхового відшкодування для майна (тобто чужих авто) становить 130 тис. грн, а для шкоди, завданої здоров'ю та життю третіх осіб, — 260 тис. грн. ОСЦПВ «спрацьовує» в разі дорожньо-транспортної пригоди за участю двох і більше транспортних засобів.

 

ДЦВ у ОСЦПВ

Страхування для авто допоможе вам покрити збитки, отримані під час аварії, на більшу суму, якщо разом з автоцивілкою оформите поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ). Його особливість полягає в тому, що буде оплачений збиток, заподіяний іншому ТЗ з вашої вини, понад ліміт ОСЦПВ. Розмір цього додаткового покриття страхувальник вибирає самостійно — в діапазоні від 100 тис. грн до 1 млн грн.

 

Пряме врегулювання

Разом з ОСЦПВ можна придбати ще один поліс, який в разі ДТП дозволить отримати виплату в своїй страховій компанії, а не в СК винуватця.

У рамках прямого врегулювання, OneClick оцінює завдані збитки та повністю обслуговує страхову подію. Ми подбали про те, щоб мінімізувати кількість документів, які вам доведеться заповнити для отримання відшкодування. А також спростили подання цих документів. Не потрібно ходити до офісу або відділу врегулювання, з One Click все можна зробити онлайн. Поліс із прямим врегулюванням гарантує виплату, навіть коли у винуватця ДТП немає автоцивілки, він зник з місця аварії або його страхова компанія перестала працювати на ринку. Якщо в таких ситуаціях немає прямого врегулювання й аварія сталася не з вашої вини, потрібно самостійно звертатися до МТСБУ, яке буде здійснювати виплату зі спеціального фонду. Виходячи з практики, далеко не всім водіям відшкодовують повну суму за нанесені ушкодження авто.

За наявності поліса прямого врегулювання всі проблеми з винуватцем ДТП і МТСБУ бере на себе СК One Click.

 

Доктор при ДТП

Участь у дорожньому русі передбачає відповідальність не тільки за транспортний засіб, але і за людей. Щоб при ДТП можна було фінансово компенсувати збитки, завдані застрахованому і всім третім особам, які постраждали в аварії, ми розробили спеціальну пропозицію.

«Доктор при ДТП» відрізняється від звичайного ОСЦПВ тим, що покриття діє для страхувальника, коли він водій свого авто або будь-якого іншого транспортного засобу, а також якщо він пасажир чи пішохід. Отже, ідеться про будь-яку дорожню аварію за участю застрахованого. А ось звичайна автоцивілка не захищає здоров'я страхувальника.

За умовами поліса «Доктор при ДТП» будуть оплачені організація та лікування отриманих травм. Причому страхова компанія не просто гарантує компенсацію витрат, а й подбає про виклик доктора на місце аварії.

Додайте цей поліс до ОСЦПВ і перекладіть на страхову компанію частину своєї відповідальності.

 

Переваги онлайн страхування

Ми вирішили споконвічну дилему водіїв, де застрахувати автомобіль на вигідних умовах і знайти час, щоб з'їздити до офісу СК. Просто заходьте на наш сайт у будь-який зручний час з будь-якого місця (з доступом до інтернету) та оформляйте перелічені вище поліси. Найкраще купувати їх у страховій компанії One Click всі разом, це дешевше і зручніше, адже дата переукладання потім буде одна й та сама. 

Переваги онлайн-страхування вже оцінили тисячі наших клієнтів. Вони страхуються в зручному місці, коли є вільних 5 хвилин, за найбільш оптимальну вартість і отримують поліс на електронну пошту одразу ж після оплати.

All articles:

Кому потрібна туристична страховка для в'їзду в Україну | СК Oneclick 2022.2.21 Кому потрібна туристична страховка для в'їзду в Україну | СК Oneclick Відгуки про страхові компанії України: чи варто їм вірити? 2022.2.16 Відгуки про страхові компанії України: чи варто їм вірити? Яку страховку вибрати для авто | Де застрахувати авто 2022.2.10 Яку страховку вибрати для авто | Де застрахувати авто Дії туриста при настанні страхового випадку | СК Oneclick 2022.2.4 Дії туриста при настанні страхового випадку | СК Oneclick Розрахунок зносу автомобіля по ОСЦПВ | СК Oneclick 2022.1.30 Розрахунок зносу автомобіля по ОСЦПВ | СК Oneclick Туристична страховка для активного відпочинку | СК Oneclick 2022.1.28 Туристична страховка для активного відпочинку | СК Oneclick Навіщо потрібна туристична страховка туристу | СК Oneclick 2022.1.25 Навіщо потрібна туристична страховка туристу | СК Oneclick Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн 2022.1.19 Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick 2022.1.18 Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick What risks are covered by Covid insurance? 2021.6.24 What risks are covered by Covid insurance? The doctor in case of accident 2021.6.24 The doctor in case of accident Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом