Ru UKR
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й

Check CTP policy for authenticity: two main ways

Більшість документів можна підробити, і страховий поліс – не виняток. На щастя, документ можна перевірити на предмет достовірності! У цій статті розповімо що таке перевірка страховки ОСЦПВ, як захистити себе від обману і чому варто вибрати страхову компанію «One Click».

Як відрізнити справжній поліс від підробленого?

Відрізнити справжній паперовий поліс від «липового» не важко: документ повинен бути надрукований на спеціальному бланку з водяними знаками і завірений печаткою. Існує і більш надійний спосіб перевірки – за реєстром МТСБУ.

Як перевірити поліс ОСЦПВ за автомобільним номером?

Перевірка поліса по МТСБУ – це дуже проста процедура: зайдіть на сайт МТСБУ, виберіть розділи «перевірка за номером автомобіля» і «шукати по номеру ТЗ», а потім вбийте у відповідні поля номер авто (комбінація з цифр і букв без тире). Якщо ви купили страховий договір заздалегідь, то потрібно буде також внести дату, з якої починає діяти ваш поліс. Якщо система видасть кілька варіантів відразу, то це зовсім не означає, що сталася помилка або страховий договір не дійсний. Це вказує на те, що по одному й тому ж номеру було оформлено кілька транспортних засобів різних типів, наприклад – вантажівка і легковий автомобіль.

 Описаний спосіб може стати в нагоді при аварії, адже таким чином ви зможете перевірити страховий поліс винуватця і переконатися в тому, що він дійсний.

Як перевірити страховий поліс за серійним номером?

Пошук за серійним номером підходить саме для верифікації діджитал варіантів, адже в цьому випадку ви не зазнаєте труднощів при введенні довгої серії цифр. Щоб перевірити страховку за номером зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть розділ «перевірка автоцивілки», виберіть «поліс за номером» і введіть у відповідне поле потрібні дані (без дефісів і тире).

Єдиний спосіб уникнути шахрайства при оформленні страхування – це покупка поліса в перевіреній компанії. Зверніться в «One Click» і станьте клієнтом однієї з найбільш надійних страхових компаній України!

Хочете недорогий поліс? Замовте його в надійній онлайн-компанії «One Click» (працює на ринку більше 25 років і входить до складу холдингу "Саламандра")! Ми змогли максимально знизити ціну за рахунок автоматизації процесів та оптимізації витрат, в тому числі і на утримання офісів. Недорогий поліс на нашому сайті можна оформити всього за кілька хвилин! Щоб отримати документ треба заповнити необхідні поля (особисті дані, інформація про документи на авто та ін.) і вибрати умови страхування. Електронний документ буде відправлено вам на пошту відразу після оплати!  

До слова, електронні поліси мають масу переваг:

  • паперову страховку можна втратити або пошкодити, а ось з електронною точно нічого не трапиться;
  • цифровий договір можна оформити за кілька хвилин онлайн, тому вам не доведеться збирати документи і йти в офіс страховика;
  • перевірити страховий поліс діджитал так само легко, як і традиційний;
  • документ можна надіслати електронною поштою іншим членам сім'ї;
  • більше немає ризику купити договір, надрукований на зіпсованому бланку.

Цифровий страховий поліс зручний ще й тим, що його реєстрація в МТСБУ відбувається автоматично, тому ви зможете перевірити своє придбання відразу після покупки. А ось якщо ви оформите документ офлайн, то запис внесуть до реєстру тільки через день.

Як дізнатися номер страхового поліса ОСЦПВ?

Номер страхового поліса зазначено в шапці документа. Щоб перевірити страховку на справжність слід зайти на сайт МТСБУ, відкрити розділ «перевірка дійсності», потім – «діючий поліс по його номеру» і ввести свій номер.

Як перевірити наявність страхового поліса ОСЦПВ?

Якщо ви хочете перевірити наявність ОСЦПВ у винуватця ДТП, то зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть розділ «перевірка за номером автомобіля» і «шукати по номеру ТЗ», а далі вбийте номер чужого авто.

Где перевірити наявність страховки?

Наявність полісу у авто, на якому ви збираєтеся їхати, можна перевірити на сайті МТСБУ. У реєстрі цієї організації є записи про страхові покриття  ОСЦПВ і Зелена карта, оформлені страховими компаніями України. Електронні форми реєструються в МТСБУ відразу після відправки документа покупцеві автоматично.

 

All articles:

Кому потрібна туристична страховка для в'їзду в Україну | СК Oneclick 2022.2.21 Кому потрібна туристична страховка для в'їзду в Україну | СК Oneclick Відгуки про страхові компанії України: чи варто їм вірити? 2022.2.16 Відгуки про страхові компанії України: чи варто їм вірити? Яку страховку вибрати для авто | Де застрахувати авто 2022.2.10 Яку страховку вибрати для авто | Де застрахувати авто Дії туриста при настанні страхового випадку | СК Oneclick 2022.2.4 Дії туриста при настанні страхового випадку | СК Oneclick Розрахунок зносу автомобіля по ОСЦПВ | СК Oneclick 2022.1.30 Розрахунок зносу автомобіля по ОСЦПВ | СК Oneclick Туристична страховка для активного відпочинку | СК Oneclick 2022.1.28 Туристична страховка для активного відпочинку | СК Oneclick Навіщо потрібна туристична страховка туристу | СК Oneclick 2022.1.25 Навіщо потрібна туристична страховка туристу | СК Oneclick Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн 2022.1.19 Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick 2022.1.18 Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick What risks are covered by Covid insurance? 2021.6.24 What risks are covered by Covid insurance? The doctor in case of accident 2021.6.24 The doctor in case of accident Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом