Ru UKR

Як продовжити ОСЦПВ

Щорічно у водіїв в Україні виникає необхідність потурбуватися про те, щоб договір страхування з автоцивілки був дійсним. Деякі планують продовження ОСЦПВ заздалегідь, інші вважають за краще звертатися в СК в останні дні дії поліса. Як швидко застрахуватися, самостійно порахувати ціну та коли найкраще продовжувати ОСЦПВ?

Чи можна продовжити онлайн

Не тільки можна, а й треба! Адже з моменту визнання на законодавчому рівні електронного поліса ОСЦПВ, його можна укладати онлайн. Це економить час, сили та кошти! З дати, коли ви фактично зробили продовження поліса ОСЦПВ онлайн, він почне діяти.

Можна не відкладати покупку поліса на останній день його дії, а придбати за тиждень-два, за місяць і навіть за півроку. Це зручно, адже ви самі ставите потрібну дату початку дії нового договору страхування, і ніяких накладок за термінами не буде.

Крім швидкого укладення договору страхування на One Click, є й інші переваги:

 • найвигідніша ціна на ОСАГО (при франшизі в 2 500 грн);
 • миттєва відправка сплаченого поліса на вказаний при оформлення договору e-mail;
 • захист від підробок і шахрайства;
 • можливість отримати кешбек за рекомендацію СК друзям;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту;
 • гарантована виплата, якщо страховий випадок входить до переліку, зазначених в договорі, і ви виконали всі обов’язкові умови вчасно (за 2020-й СК One Click виплатила власникам ТЗ 11,5 млн грн).

Якщо ж вам знадобиться консультація, то на сайті доступний віртуальний помічник 24/7.

Як розрахувати вартість продовження автоцивілки

На вартість продовження ОСЦПВ впливає кілька чинників, які необхідно вказати на сайті One Click, щоб правильно розрахувати платіж: тип транспортного засобу, об’єм двигуна, місце реєстрації ТЗ, чи використовуєте авто в таксі.

Крім того, для розрахунку вартості ОСЦПВ ви можете ввести тільки державний номер свого авто (якщо він зареєстрований в Україні). Системі цього достатньо, щоб показати актуальну ціну автоцивілки.

Які документи потрібні для продовження

Оформити поліс ОСЦПВ ви зможете, заповнивши форму, де необхідно вказати таке:

 • контактний номер телефону та e-mail (сюди буде відправлений договір страхування після перевірки всієї інформації та зарахування оплати);
 • особисті дані — ПІБ, ІПН, дата народження;
 • дані паспорта, ID-карти або водійського посвідчення;
 • адреса реєстрації власника авто;
 • держномер ТЗ, марка, VIN код і рік випуску.

Після цього слід підтвердити, що ви даєте згоду на обробку зазначених персональних даних.

Коли потрібно продовжувати ОСАГО

Щоб правильно розподілити бюджет і ОСЦПВ не стало незапланованою витратою, радимо нагадати собі про термін закінчення дії договору страхування двічі:

 • за місяць — для розподілу своїх фінансів;
 • за три дні до граничної дати — в українських банків за законом є від одного до трьох днів на зарахування вашого платежу.

FAQ

Чи можна їздити якщо ОСЦПВ закінчився?

В Україні на законодавчому рівні водіння ТЗ після закінчення дії поліса ОСЦПВ заборонено. Відповідно, якщо ОСЦПВ закінчилося, учасником дорожнього руху ви можете бути, порушуючи закон, за що загрожує штраф.

Чи можна продовжити автоцивілку заздалегідь?

Можливість продовжити дію поліса ОСЦПВ заздалегідь законом не заборонена. При цьому новий договір страхування все одно почне діяти тільки після закінчення терміну попереднього.

Наскільки заздалегідь ви можете продовжити автоцивілку, треба запитати в свого страховика. У СК One Click онлай ви можете оформити нове ОСЦПВ максимум за шість місяців до кінцевої дати того поліса, який є на даний момент.

Чи потрібно пройти техогляд для продовження ОСЦПВ?

Відповідно до українського законодавства, техогляд не проходить більшість зареєстрованих ТЗ. Обов’язковим техконтроль (ОТК) є тільки для окремих категорій.

Скільки часу дається на продовження ОСЦПВ?

Продовжити поліс автоцивілки потрібно не пізніше, ніж у день закінчення терміну його дії. На наступний день після граничної дати, зазначеної в договорі, він уже не діє. Якщо ви не уклали новий договір, то залишитеся без страхового договору.

All articles:

Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн 2022.1.19 Як застрахувати авто онлайн | Де оформити поліс ОСЦПВ онлайн Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick 2022.1.18 Як розрахувати вартість ОСЦПВ на автомобіль | СК Oneclick What risks are covered by Covid insurance? 2021.6.24 What risks are covered by Covid insurance? The doctor in case of accident 2021.6.24 The doctor in case of accident Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом Що таке клас страхування ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке клас страхування ОСЦПВ Що таке франшиза ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке франшиза ОСЦПВ Як продовжити ОСЦПВ 2021.6.23 Як продовжити ОСЦПВ Яка сума покриття ОСАГО 2021.6.23 Яка сума покриття ОСАГО Що таке автострахування 2021.6.23 Що таке автострахування На який термін можна оформити ОСЦПВ 2021.6.23 На який термін можна оформити ОСЦПВ Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? 2021.6.23 Що буде якщо не купувати ОСЦПВ?