Eng Рус

Лікар при ДТП

Кількість ДТП на українських дорогах зростає, про що свідчить статистика. За 2020 рік загалом сталося понад 168 тис. таких аварій (на 8 тис. випадків більше, ніж у 2019-му), і в результаті постраждало майже 26 тис. людей. Однак далеко не всі з них були застраховані так, щоб компенсувати свої витрати на лікування в повному обсязі. Саме тому звертаємо вашу увагу на спеціальний продукт «Доктор при ДТП» від СК One Click.

Що таке страховий поліс «Доктор при ДТП»

Договір страхування, який буде працювати у разі ДТП і нанесення шкоди життю та здоров'ю застрахованих. Цей поліс одночасно поширюється:

  • на людину, вписану в договір страхування;
  • всіх третіх осіб, які можуть постраждати в аварії (пасажири транспортних засобів, пішоходи тощо).

Водночас покриття діє для страхувальника, коли він водій не тільки свого авто, але й будь-якого іншого транспортного засобу, а також якщо він пасажир або пішохід. Таким чином, «Доктор при ДТП» стане в нагоді в разі будь-якого ДТП за участю застрахованого.

Чим цей страховий поліс відрізняється від інших, представлених на ринку?

«Доктор при ДТП» забезпечує організацію та лікування травм, отриманих у разі аварії, зокрема виклик доктора при ДТП, а не тільки компенсаційні виплати.

Як працює Доктор при ДТП?

Якщо ви застраховані по продукту «Доктор при ДТП» і сталася аварія, то в будь-який час доби необхідно звернутися до СК за телефоном, зазначеним у договорі. Лікар-координатор миттєво надає вказівки щодо отримання медичних послуг і направляє вас до медичного закладу, передбаченого умовами договору.

Страхова компанія зафіксує випадок і гарантує оплату лікування в медичному закладі відповідно до умов страхового поліса. Суму за надані медичні послуги СК перерахує:

  • лікарні, якщо лікування проходило в клініці, з якої в страхової компанії укладений договір;
  • на банківський рахунок страхувальника, якщо ви самі зверталися в медичну установу й оплачували послуги.

У другому випадку на виплату в СК є 10 днів з моменту, коли клієнт надає документи, передбачені договором для підтвердження страхового випадку, розрахунку суми збитку та здійснення виплати.

Переваги Доктора при ДТП від СК One Click

Обов'язкове автострахування покриває тільки частину того, що може бути необхідно постраждалим у ДТП. І тому поліс «Доктор при ДТП» купують 80% наших клієнтів.

У рамках цього договору страхування ви отримуєте:

  • комплексний договір ДМС для фізичної особи;
  • відшкодування вартості оперативних втручань для постраждалих у ДТП;
  • можливість отримати медичні послуги в кращих приватних і державних клініках;
  • послуги персоналу медичного асистансу — кваліфікованих лікарів, які на зв'язку з клієнтом 24/7/365.

У рамках страхового продукту діють дві програми:

  • «Медицина» — невідкладна, амбулаторна, стаціонарна, стоматологічна допомога (ліміт відповідальності 30 тис. грн);
  • «Виплата по здоров'ю» — операційне втручання (ліміт відповідальності 20 тис. грн).

Вартість поліса при комплексному оформленні з автоцивілкою складе всього 200 грн на рік, що дорівнює 50 коп. у день! Якщо ж ви захочете оформити «Доктор при ДТП» окремо від ОСЦПВ для себе або своїх близьких, то ціна складе 350 грн на рік. Зробити це можна, звернувшись до онлайн-помічника на нашому сайті.

Договір може укласти будь-яка фізособа, віком до 70-ти років терміном на 1 рік.

 

FAQ

 Скільки коштує страховий поліс «Доктор при ДТП»?

Ціна, більш ніж доступна. При оформленні на нашому сайті ОСЦПВ, ви можете придбати продукт «Доктор при ДТП» на рік за 200 грн.

Вартість «Доктора при ДТП» окремо від автоцивілки складе 350 грн (на рік), щоб його придбати, зверніться до нашого віртуального консультанта.

Хто може оформити страховий поліс?

Будь-яка фізособа, громадянин України віком до 70 років.

Як оформити «Доктор при ДТП»?

Це можна зробити під час оформлення на нашому сайті поліса ОСЦПВ. Додайте його до переліку опцій і оплатіть разом з автоцивілкою.

Які є додаткові опції до полісу?

Разом із полісом «Доктор при ДТП» на сайті One Click ви можете оформити обов'язковий договір страхування ОСЦПВ, ДГО (збільшує суму з відповідальності перед третіми особами) та пряме врегулювання.

Всі статті:

Які ризики покриває поліс від Covid 2021.6.24 Які ризики покриває поліс від Covid Лікар при ДТП 2021.6.24 Лікар при ДТП Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом Що таке клас страхування ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке клас страхування ОСЦПВ Що таке франшиза ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке франшиза ОСЦПВ Як продовжити ОСЦПВ 2021.6.23 Як продовжити ОСЦПВ Яка сума покриття ОСАГО 2021.6.23 Яка сума покриття ОСАГО Що таке автострахування 2021.6.23 Що таке автострахування На який термін можна оформити ОСЦПВ 2021.6.23 На який термін можна оформити ОСЦПВ Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? 2021.6.23 Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати