Eng Рус

Які ризики покриває поліс від Covid

Раптовий спалах і настільки швидке поширення коронавірусної інфекції застали світ зненацька. Але буквально протягом року з'явилися способи, які дають вам певний захист. Один із них — страхвий поліс від коронавіруса. 

Як оформити поліс

На нашому сайті ви можете вибрати програму Covid страхування і таким чином гарантувати собі фінансове відшкодування в разі хвороби.

Такий продукт коштує зовсім недорого, але покриває доволі багато:

Причина страхового випадку

Ліміт, грн

Виявлено інфікування COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями (методом ПЛР-тестування) медичних установ України.

10 тис.

Протягом 30 днів після виявлення в застрахованого вірусу COVID-19 настала смерть.

25 тис.

 

Зверніть увагу, що поліс із покриттям COVID-19 діє для громадян України у віці від 1 року до 65 років.

Якщо йдеться про захворювання коронавірусом і лікування його важких випадків, то СК ВК покриє навіть витрати на специфічні медикаменти при стаціонарному/амбулаторному лікуванні.

Загальна страхова сума за цим договором становить 25 тис. грн, і вона зменшується на суму виплаченого відшкодування протягом дії поліса (період ви обираєте самостійно).

Протягом 14 календарних днів з дати, коли почав діяти договір страхування, також діє тимчасова франшиза, відповідно СК починає нести відповідальність з 15-го дня.

Поліс буде працювати на всій території України, крім АР Крим, тимчасово окупованих областей і населених пунктів. 

Які потрібні документи для оформлення

Укласти договір страхування ви можете на нашому сайті онлайн. Для цього потрібно заповнити всі поля у відповідній формі. Тут знадобляться тільки дані паспорта громадянина України й ІНН. 

Що робити якщо настав страховий випадок

Виконати те, що передбачено договором страхування:

 • протягом 24 годин з моменту діагностування захворювання повідомити в СК за телефоном (вказано в договорі), в месенджер або на електронну пошту;
 • виконувати в точності інструкції СК з приводу подальшого вживання медикаментів, призначених лікарем і передбачених програмою страхування.

Зі свого боку, якщо випадок визнаний страховим, то ми:

 • узгоджуємо перелік необхідних медикаментів з вашим лікарем медичного закладу/аптекою;
 • оплачуємо препарати й організовуємо їх отримання застрахованим.

Коли у вашому регіоні немає можливості надати відповідні послуги, ви самостійно оплачує медикаменти, про що попередньо повідомляє СК і погоджує з нами свої подальші дії.

Переваги страхування від One Click

Ми рекомендуємо оформити договір страхування COVID-19 для всієї родини, щоб ви не переживали за близьких і витрати на їх лікування.

Купуючи поліс COVID-19 на сайті, ви отримуєте якісну медичну послугу з доступом до онлайн консультацій лікаря 24/7 не виходячи з дому. СК One Click пропонує:

 • швидке оформлення поліса онлайн;
 • найвигіднішу ціну за страховий поліс;
 • цілодобову допомогу контакт-центру та консультацію сімейного лікаря МЦ «Саламандра»;
 • гарантовану виплату протягом 10 робочих днів із моменту ухвалення позитивного рішення щодо страхового відшкодування;
 • зрозумілі та прозорі умови страхування;
 • медикаментозне забезпечення, зокрема специфічними препаратами, призначеними лікарем відповідно до протоколів МОЗ для лікування коронавірусної інфекції (COVID-19), а саме «Лариам» 250 мг, «Плаквеніл» 200 мг, і препаратами з діючою речовиною гідроксихлорохін, незалежно від прописаного режиму лікування (самоізоляція або в стаціонарі);
 • можливість отримати компенсацію витрачених коштів, якщо медикаменти купувалися самостійно (попередньо узгодили з СК);
 • виплата спадкоємцям у разі смерті застрахованого.

Вартість такого договору складе 99 грн, якщо ви підпишете декларацію з сімейним лікарем медцентру «Саламандра». Без декларації ціна складе 299 грн на 6 місяців. 

Додатково можемо включити в програму опцію, яка покриє реабілітацію після перенесеної коронавірусної хвороби з можливістю лікування стовбуровими клітинами. Ціну такого поліса ми розрахуємо для вас індивідуально, для цього зверніться до віртуального консультанта. 

 

FAQ

Чи потрібно пройти тест перед оформленням страхового полісу?

Ні, перед оформлення договору страхування COVID-19 проходити тестування не потрібно.

Чи можу я оформити страховий поліс, якщо у мого родича коронавірус?

Якщо ви самі не хворієте коронавірусом у момент укладення договору страхування, то оформити його можете.

Тут важливо розуміти, що протягом 14 днів після оплати поліса буде діяти тимчасова франшиза. І захворювання COVID-19 в цей період страховим випадком не вважатиметься.

Як супроводжується страховий випадок?

Ми консультуємо 24/7 з приводу призначених медикаментів і способу лікування, який був обраний саме для вас, надаємо рекомендації стосовно обстеження та лікування, а також координуємо ваші дії у разі захворювання COVID-19.

Зв'язок із лікарем онлайн?

Ви можете зателефонувати нам, написати в месенджер або на електронну пошту.

Яка передбачена компенсація в разі страхового випадку?

Страхове відшкодування буде виплачено в двох випадках:

 • медикаментозне лікування коронавіруса — ліміт 10 тис. грн;
 • смерть через COVID-19 — 25 тис. грн.

Чи можу я оформити страховий поліс, якщо в мене симптоми ГРВІ?

Поліс поширюється тільки на захворювання COVID-19. Тому якщо ви впевнені, що наявні симптоми — це саме ГРВІ, то оформляти поліс можете.

У такій ситуації ми все ж радимо здати ПРЦ-тест і переконатися у відсутності коронавірусної інфекції.

Всі статті:

Які ризики покриває поліс від Covid 2021.6.24 Які ризики покриває поліс від Covid Лікар при ДТП 2021.6.24 Лікар при ДТП Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом Що таке клас страхування ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке клас страхування ОСЦПВ Що таке франшиза ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке франшиза ОСЦПВ Як продовжити ОСЦПВ 2021.6.23 Як продовжити ОСЦПВ Яка сума покриття ОСАГО 2021.6.23 Яка сума покриття ОСАГО Що таке автострахування 2021.6.23 Що таке автострахування На який термін можна оформити ОСЦПВ 2021.6.23 На який термін можна оформити ОСЦПВ Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? 2021.6.23 Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати