Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Туристична страховка

Для виїзду за кордон і отримання візи
 • Найнижча ціна на туристичне страхування
 • Миттєва доставка полісу на email

Про компанію:

Туристичний поліс від СК «Респект» забезпечить вас необхідною медичною, технічною, адміністративною або юридичною допомогою.

Страхова компанія на ринку вже понад 28 років. Вона активно розвивається, постійно підвищуючи якість послуг та створюючи нові страхові продукти для задоволення потреб і бажань українців. Компанія зарекомендувала себе як надійний і прогресивний страховик.

Клієнти можуть у будь-який час скористатися онлайн консультаціями або цілодобовою допомогою аварійного комісаріату по телефону.

У компанії працюють виключно кваліфіковані фахівці, які забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Керівництво компанії розробляє довгострокову стратегію діяльності та контролює її виконання.

Контакти

Телефон: (048) 777 50 03
E-mail: [email protected]

Як купити поліс туристичного страхування?

Розрахуйте вартість онлайн на нашому сайті

Сплатіть зручним для Вас способом

Отримайте поліс на E-mail протягом 3-х хвилин

Що таке електронний страховий поліс і як він працює

E-поліс - електронний документ, рівносильний паперовому варіанту на всі 100%, має цифровий підпис і таку ж юридичну силу. При необхідності, поліс може бути роздрукований з будь-якого електронного носія (телефон, комп'ютер і т.д.).

Перевагою e-поліса перед паперовим аналогом, є можливість отримати страховку на свій e-mail з будь-якої точки України за лічені хвилини, без відвідування офісу. А це - економія часу і вихід з форс-мажорних ситуацій.

Навіщо Вам страховий поліс і від чого залежить його ціна

Зібравшись у відпустку, відрядження або на навчання в іншу країну - не забудьте купити медичний страховий поліс виїжджаючих за кордон «OneClick» - це обов'язковий атрибут мандрівника. Медична допомога за кордоном може коштувати цілий стан, з полісом «OneClick» Ви отримуєте гарантовану допомогу в будь-якій точці світу.

10 років роботи
6, 7 тис. полісів придбано
1 781 тис. гривень виплачено

Що потрібно знати при виборі поліса:

Сімейний відпочинок - це час, коли можна по-справжньому насолодитися спілкуванням зі своїми близькими. Іноді ви отримуєте не тільки море радості і вражень, а й проблеми зі здоров'ям (травми, застуда, отруєння, гострий зубний біль і так далі).

Щоб уникнути сімейних фінансових витрат необхідно врахувати кілька нюансів при оформленні страховки:

 • Обов'язково оформите поліс на кожного члена сім'ї;
 • Для повного покриття страхових випадків - вибирайте максимальну страхову суму;
 • Виберіть додаткове покриття від нещасного випадку;
 • При настанні страхового випадку негайно звертайтеся на гарячу лінію «OneClick» і дотримуйтесь вказівок страхової компанії.

Займатися спортом або активно відпочивати під час подорожі і купуєте стандартний туристичний поліс, намагаючись заощадити на страховці. У разі настання страхового випадку після заняття активним відпочинком, медичні витрати покриватимуться не будуть, а це, Ваші додаткові і незаплановані витрати.

Щоб цього уникнути, зверніть увагу на наступне:

 • При оформленні страховки, вказуйте дійсну мету поїздки:
 • Активний відпочинок - яскраві емоції під час подорожі - катання на моторолерах і квадроциклах, велотуризм, сплав на човнах тощо;
 • Екстремальний спорт - адреналін, подолання себе на шляху до мети, нові думки, почуття, знання, завдяки катанню на лижах / сноуборді, заняття альпінізмом, спелеотуризмом, полюванням тощо;
 • При настанні страхового випадку, негайно зверніться на горячу лінію і слідуйте вказівкам.

Ви ділова людина? Ваш бізнес вимагає частих поїздок закордон?

Вам потрібен поліс, який покриває не обмежену кількість поїздок протягом року;
Цілодобовий асистанс по всьому світу.

Для візи

Ми акредитовані у всіх посольствах, консульствах і візових центрах на підставі рішення ЛСОУ.

Всього 2 документа:

 • Закордонний паспорт;
 • Ідентифікаційний код.

Питання та відповіді

Чому OneClick дає найдешевшу ціну?

One Click страхування - це монобрендова платформа для придбання страхових полісів за найвигіднішою ціною. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками страхових послуг та гарантуємо, що наші ціни справді є найнижчими на ринку. Не потрібно витрачати час на пошук вигідних пропозицій на різних сайтах - на One Click ви знайдете все найкраще в одному місці.

Чи потрібно страхуватись при виїзді за кордон?

Так, медичне страхування громадян України, які мають намір виїжджати за межі країни, передбачено Законом України «Про туризм».
У разі відсутності страхового поліса, ви не зможете оформити візу. Також він потрібний для вашої безпеки, отримання медичної допомоги за кордоном, яка там коштує недешево. І ще наявність страховки допоможе уникнути неприємностей під час проходження митного контролю.

Який мінімальний та максимальний термін оформлення поліса?

На сайті OneClick ви можете оформити поліс для виїзду закордон щонайменше на один день і максимум на рік. Обов'язкова умова — період його дії повинен збігатися з датами початку та закінчення поїздки (коли не потрібно оформлювати візу) або з періодом, на який відкрита віза.

Яку кількість мандрівників можна застрахувати?

В один поліс можна включити не більше п’яти осіб, наприклад себе і ще чотирьох. Після оплати на вашу пошту прийде 5 полісів — на кожного застрахованого.

Яка франшиза передбачена для страхування туриста?

Франшиза — частина суми, яку страхувальник покриває самостійно, якщо трапився страховий випадок.

На сайті OneClick вона діє лише в одному варіанті страховки — Low Cost, становить €100 і стосується лише медичних послуг.
У програмах BUSINESS та ALL INCLUSIVE франшиза відсутня.

Як діяти при настанні страхового випадку?

Якщо під час перебування за межами України з вами стався страховий випадок, одразу (протягом 24 годин) повідомте про це страхову чи асистуючу компанію з врегулювання страхових випадків за кордоном Ensuria Assistance. Контактні дані вказані у вашому полісі, у листі, який ви отримали разом із полісом на e-mail, а також на сайті One Click. Далі виконайте вказівки оператора.
Виплата може бути здійснена безпосередньо медустановою, з якою укладено договір, або ж компенсовано витрати на лікування самому клієнту, вже після повернення додому (у випадку, коли клініки в даному регіоні не знайшлося).
Якщо з будь-яких причин ви фізично не змогли сповістити про настання страхового випадку протягом найближчої доби (втрата свідомості, екстрена операція тощо), зробіть це, коли з'явиться така можливість. Щоб надалі не виникло проблем із виплатою, знадобиться документ, який підтверджує, що ви справді не мали змоги зв'язатися зі страховою чи асистуючою компанією.

Як вибрати ліміт відповідальності?

На сайті One Click Ви можете обрати один з трьох варіантів ліміту відповідальності. Щоб правильно визначити, який вам підходить, орієнтуйтеся на вимоги, що діють у країні перебування. Наприклад, для Європи та Шенгенської зони він має становити від €30 тис.

Чи потрібно друкувати поліс?

Електронний поліс рівносильний паперовому. Вам достатньо зберегти його на смартфоні, планшеті чи ноутбуці — на тому гаджеті, з якого буде зручно пред'явити документ під час проходження митного контролю або оформлення візи.
Також постійний доступ до полісу повинен бути на випадок настання страхової події, щоб ви могли переглянути контактний номер асистансу.
Однак, ви можете роздрукувати поліс для своєї зручності.

Що робити якщо при заповненні припустився помилки, а поліс вже сплатив?

Зверніться до онлайн-помічника на нашому сайті та ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні будь-якого питання.

Як швидко поліс прийде на email?

Як тільки ви закінчите процес оплати поліса, він відразу буде відправлений на пошту, яку Ви вказали при заповненні особистих даних. При необхідності ви зможете переадресувати поліси на іншу пошту (іншим мандрівникам), не залишаючи сторінку сайту. Якщо ви не знайшли поліс у вхідних повідомленнях, перевірте папку “спам”.

Чи покриває туристична страховка COVID-19 чи потрібна окрема страховка?

У полісах усіх програм уже включено покриття на випадок коронавірусної хвороби.

Чи можна з туристичною страховкою працювати за кордоном?

Ні. Для отримання лікування та відшкодування мед. витрат необхідно правильно оформляти тип страхового полісу. Кожна програма складена спеціально під конкретні потреби, ризики та цілі поїздки. Якщо поліс оформлений некоректно, то страхова компанія має право відмовити у виплаті. Будьте уважні та чесні.

Не вдається сплатити туристичну страховку на сайті, що робити?

Перевірте залишок коштів на карті. Переконайтеся, що у Вас не встановлений ліміт на інтернет покупки, або зовсім не відключена можливість здійснювати інтернет платежі. Це можна зробити через додаток Вашого банку, або уточнивши інформацію на його гарячій лінії. Якщо з картою все гаразд, але проблема не вирішена - одразу пишіть у чат нашого сайту. Ми будемо раді допомогти.

Як на сайті придбати туристичну страховку для дитини?

При оформленні туристичної страховки на дитину Вам необхідно внести свої особисті дані (одного з батьків або інших повнолітніх осіб, які супроводжують дитину) у блоці “страхувальник”, а дані дитини до блоку “застрахований №1”, після чого сплатити поліс.

Замовити послугу

При страховому випадку:

0731709810