Eng Рус

Пряме врегулювання

Що  означає пряме врегулювання для наших клієнтів?

Уявімо таку ситуацію: сталося ДТП, в якому немає вашої вини. Що б вам довелося робити за наявністю лише полісу ОСЦПВ?

Мати справу зі страховою компанією винуватця? А якщо він взагалі не має страховки? 

В такому разі, на вас чекав би судовий процес і нескінченна надія на відшкодування збитків. Жахливий сценарій, еге ж? Так от, наявність прямого врегулювання звільняє вас від подібних страждань.

У разі ДТП, де вашої вини немає, ви просто звертаєтеся до своєї страхової компанії, тобто - до нас. І вже ми - відшкодовуємо вам збитки, ми - економимо ваш час, ми - беремо на себе усі вирішення питань з СК винуватця. 

Основні переваги для вас: 

  • Відшкодування здійснює ваша страхова компанія, тобто - ми (у той момент, як в інших СК можна покладатися на везіння).
  • Чіткі умови виплат (про які домовлено при складанні договору зі страховиком).
  • Середня виплата становить 23500 гривень (на ринку ОСЦПВ ця сума менше - 17900)
  • Нульова франшиза
  • Можливість використання Європротоколу (у разі, якщо сума збитку не перевищує 50000 гривень)
  • Найприємніше - ціна.

КАСКО на ваше авто коштує 4% від його вартості, а пряме врегулювання обійдеться вам на 35% дешевше, ніж поліс ОСЦПВ (наприклад: ОСЦПВ на ваше авто коштує 1200 грн, в такому разі ціна за пряме врегулювання усього 780 грн).

Таким чином ви виграєте час за рахунок швидких термінів отримання компенсації та високу якість обслуговування від СК One Click.

Пам‘ятаєте, що Запорожець завжди в‘їжджає в Мерседес. Ми ніколи не обираємо, хто в‘їде в нас, та навпаки

* Термін дії договору складає 1 рік. Оформити пряме врегулювання можна за умови придбання нашого полісу ОСЦПВ.

Всі статті:

Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» 2021.2.9 Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» Калькулятор розрахунку ОСЦПВ 2021.4.30 Калькулятор розрахунку ОСЦПВ Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? 2021.4.23 Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи 2021.4.22 Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи Що таке ОСЦПВ? 2021.4.22 Що таке ОСЦПВ? Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? 2021.4.22 Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? Пряме врегулювання 2020.6.9 Пряме врегулювання Захист від COVID-19 2020.6.9 Захист від COVID-19 Лікар при ДТП 2020.2.11 Лікар при ДТП