Eng Рус

Яка сума покриття ОСАГО

Незважаючи на те, що ліміти страхових виплат за ОСЦПВ час від часу МТСБУ переглядає та збільшує, збиток від ДТП нерідко перевищує ці суми, що стає проблемою водіїв. Не всі можуть легко впоратися з цим завданням самостійно. Як страхові компанії в такому випадку допомагають учасникам дорожнього руху, щоб сума покриття за ОСЦПВ стала більше, читайте далі.

Чи можна збільшити розмір покриття ОСЦПВ

Завдяки добровільному страхуванню ви можете збільшити розмір покриття шкоди, отриманої під час ДТП, на певну суму. На сайті СК One Click на вибір запропоновано кілька варіантів, виберіть відповідний і можна укладати додатковий договір до обов’язкового ОСЦПВ. Таким чином власник ТЗ розширює страхову виплату, що дозволяє йому покрити витрати на повне відшкодування збитків, особливо в разі істотних пошкоджень авто постраждалої сторони.

Максимальні суми за умови добровільного страхування за ОСЦПВ коливаються від 100 тис. до 1 млн грн — залежить від того, який ліміт обраний. Цей параметр впливає на вартість страховки. Однак у разі настання страхового випадку ви зрозумієте, наскільки правильним було рішення зробити покриття за ОСЦПВ більшим.

Що таке ДЦВ?

Добровільне страхування цивільної відповідальності (ДЦВ) — раціональне доповнення до обов’язкової автоцивілки. Фактично, завдяки цьому страховому продукту ви забезпечуєте для себе додатковий ліміт відповідальності. Як уже було сказано вище, його суму страхувальник обирає самостійно.

Навіщо Вам потрібно розширене покриття ОСАГО?

Обов’язковий договір страхування ОСЦПВ за законом про автоцивілку покриває збитки, розраховані страховою компанією. Водночас, виплата за ОСЦПВ, відповідно до законодавства, не може перевищити ліміт: 130 тис. грн для майна, 260 тис. грн — якщо йдеться про здоров’я та життя. Щоб позбавити себе від витрат, які потрібно виплатити постраждалій стороні понад ці суми, власники ТЗ укладають добровільний договір страхування. Наприклад, в One Click це — «Автоцивілка Плюс».

Як діє розширене покриття

Зверніть увагу, що ДЦВ можна придбати тільки за наявності чинного поліса ОСЦПВ. Ця прив’язка зокрема впливає на процедуру виплати з добровільного договору страхування:

  • спочатку СК виплачує збитки за лімітом ОСЦПВ;
  • якщо цього не вистачає, щоб покрити всю суму збитку, надлишкову частину СК виплачує за рахунок ДЦВ.

Таким чином, якщо ви є винуватцем ДТП, то не понесете фінансових витрат для компенсації збитку, все ляже на страхову компанію.

Скільки коштує розширене покриття

На вартість додаткового ОСЦПВ впливає ряд факторів:

  • гранична сума страхової виплати;
  • термін дії добровільного договору страхування;
  • інші додаткові опції (якщо такі передбачені).

Усі деталі про ДЦВ ви можете уточнити в менеджера СК: телефоном або ж на сайті в консультанта.

FAQ

Що покриває страховка ОСЦПВ?

Обов'язкове страхування, передбачає відшкодування збитку майну, здоров'ю та життю постраждалих у ДТП. Розмір страхової виплати розраховує СК, і отримує гроші потерпілий в аварії. Максимально можливі суми виплат за ОСЦПВ: 130 тис. грн по майну і 260 тис. грн — для здоров'я і життя. 

Яка сума покриття розширеного ОСЦПВ?

Якщо ви укладете добровільний договір страхування автоцивільної відповідальності, сума покриття істотно збільшиться. Залежно від умов, які ви виберете, вона може додатково скласти від 100 тис. і до 1 млн грн. При цьому франшиза в договорі страхування відсутня, а значить СК виплачує всю суму збитку.

Як збільшити ліміт ОСЦПВ?

На сайті СК One Click виберіть потрібний вам варіант суми, на яку хочете збільшити ліміт виплати за обов’язковим ОСЦПВ. Тут представлено кілька варіантів добровільної програми, яка допоможе покрити суму збитків, що перевищує ту, яку страхова компанія нарахувала за автоцивілкою.

Які документи потрібні для розширення покриття ОСЦПВ?

Щоб укласти добровільний договір страхування автоцивільної відповідальності, необхідні ті ж документи, що і для оформлення поліса ОСЦПВ:

  • фізичній особі — паспорт громадянина України, ІПН, водійське посвідчення і техпаспорт;
  • юридичній особі — документи, де вказані повна назва компанії, ЄДРПОУ, дані платника податків, банківські реквізити та техпаспорт ТЗ.

Також у вас повинен бути діючий поліс ОСЦПВ.

Якщо ви плануєте оформляти договір страхування онлайн, знадобиться цифровий підпис.

Всі статті:

Які ризики покриває поліс від Covid 2021.6.24 Які ризики покриває поліс від Covid Лікар при ДТП 2021.6.24 Лікар при ДТП Особливості страхування за автокредитом 2021.6.24 Особливості страхування за автокредитом Що таке клас страхування ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке клас страхування ОСЦПВ Що таке франшиза ОСЦПВ 2021.6.23 Що таке франшиза ОСЦПВ Як продовжити ОСЦПВ 2021.6.23 Як продовжити ОСЦПВ Яка сума покриття ОСАГО 2021.6.23 Яка сума покриття ОСАГО Що таке автострахування 2021.6.23 Що таке автострахування На який термін можна оформити ОСЦПВ 2021.6.23 На який термін можна оформити ОСЦПВ Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? 2021.6.23 Що буде якщо не купувати ОСЦПВ? Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати