Eng Рус

Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи

Більшість документів можна підробити, і страховий поліс – не виняток. На щастя, документ можна перевірити на предмет достовірності! У цій статті розповімо що таке перевірка страховки ОСЦПВ, як захистити себе від обману і чому варто вибрати страхову компанію «One Click».

Як відрізнити справжній поліс від підробленого?

Відрізнити справжній паперовий поліс від «липового» не важко: документ повинен бути надрукований на спеціальному бланку з водяними знаками і завірений печаткою. Існує і більш надійний спосіб перевірки – за реєстром МТСБУ.

Як перевірити поліс ОСЦПВ за автомобільним номером?

Перевірка поліса по МТСБУ – це дуже проста процедура: зайдіть на сайт МТСБУ, виберіть розділи «перевірка за номером автомобіля» і «шукати по номеру ТЗ», а потім вбийте у відповідні поля номер авто (комбінація з цифр і букв без тире). Якщо ви купили страховий договір заздалегідь, то потрібно буде також внести дату, з якої починає діяти ваш поліс. Якщо система видасть кілька варіантів відразу, то це зовсім не означає, що сталася помилка або страховий договір не дійсний. Це вказує на те, що по одному й тому ж номеру було оформлено кілька транспортних засобів різних типів, наприклад – вантажівка і легковий автомобіль.

 Описаний спосіб може стати в нагоді при аварії, адже таким чином ви зможете перевірити страховий поліс винуватця і переконатися в тому, що він дійсний.

Як перевірити страховий поліс за серійним номером?

Пошук за серійним номером підходить саме для верифікації діджитал варіантів, адже в цьому випадку ви не зазнаєте труднощів при введенні довгої серії цифр. Щоб перевірити страховку за номером зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть розділ «перевірка автоцивілки», виберіть «поліс за номером» і введіть у відповідне поле потрібні дані (без дефісів і тире).

Єдиний спосіб уникнути шахрайства при оформленні страхування – це покупка поліса в перевіреній компанії. Зверніться в «One Click» і станьте клієнтом однієї з найбільш надійних страхових компаній України!

Хочете недорогий поліс? Замовте його в надійній онлайн-компанії «One Click» (працює на ринку більше 25 років і входить до складу холдингу "Саламандра")! Ми змогли максимально знизити ціну за рахунок автоматизації процесів та оптимізації витрат, в тому числі і на утримання офісів. Недорогий поліс на нашому сайті можна оформити всього за кілька хвилин! Щоб отримати документ треба заповнити необхідні поля (особисті дані, інформація про документи на авто та ін.) і вибрати умови страхування. Електронний документ буде відправлено вам на пошту відразу після оплати!  

До слова, електронні поліси мають масу переваг:

  • паперову страховку можна втратити або пошкодити, а ось з електронною точно нічого не трапиться;
  • цифровий договір можна оформити за кілька хвилин онлайн, тому вам не доведеться збирати документи і йти в офіс страховика;
  • перевірити страховий поліс діджитал так само легко, як і традиційний;
  • документ можна надіслати електронною поштою іншим членам сім'ї;
  • більше немає ризику купити договір, надрукований на зіпсованому бланку.

Цифровий страховий поліс зручний ще й тим, що його реєстрація в МТСБУ відбувається автоматично, тому ви зможете перевірити своє придбання відразу після покупки. А ось якщо ви оформите документ офлайн, то запис внесуть до реєстру тільки через день.

Як дізнатися номер страхового поліса ОСЦПВ?

Номер страхового поліса зазначено в шапці документа. Щоб перевірити страховку на справжність слід зайти на сайт МТСБУ, відкрити розділ «перевірка дійсності», потім – «діючий поліс по його номеру» і ввести свій номер.

Як перевірити наявність страхового поліса ОСЦПВ?

Якщо ви хочете перевірити наявність ОСЦПВ у винуватця ДТП, то зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть розділ «перевірка за номером автомобіля» і «шукати по номеру ТЗ», а далі вбийте номер чужого авто.

Где перевірити наявність страховки?

Наявність полісу у авто, на якому ви збираєтеся їхати, можна перевірити на сайті МТСБУ. У реєстрі цієї організації є записи про страхові покриття  ОСЦПВ і Зелена карта, оформлені страховими компаніями України. Електронні форми реєструються в МТСБУ відразу після відправки документа покупцеві автоматично.

 

Всі статті:

Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» 2021.2.9 Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» Калькулятор розрахунку ОСЦПВ 2021.4.30 Калькулятор розрахунку ОСЦПВ Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? 2021.4.23 Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи 2021.4.22 Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи Що таке ОСЦПВ? 2021.4.22 Що таке ОСЦПВ? Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? 2021.4.22 Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? Пряме врегулювання 2020.6.9 Пряме врегулювання Захист від COVID-19 2020.6.9 Захист від COVID-19 Лікар при ДТП 2020.2.11 Лікар при ДТП