Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка онлайн

Найнижча ціна
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн від СК "Саламандра" без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Ми зібрали пропозиції від перевірених страхових компаній і пропонуємо вам найвигідніші ціни на ринку

Можливість оформити поліс автострахування з будь-якої точки України — це зручний спосіб купити автоцивілку онлайн, якому віддає перевагу дедалі більше українців. Наразі немає необхідності їхати до офісу страхової компанії. Достатньо смартфона, планшета чи ПК з доступом до інтернету.

На сайті страхової компанії One Click є можливість оформить автоцивілку онлайн:

  1. Вкажіть державний номер або тип транспортного засобу, його особливості (обсяг двигуна чи інші, що зазначені в формі) та місце реєстрації.
  2. Система розрахує ціну за обов'язкове автострахування онлайн.
  3. На наступному етапі ви матимете можливість відкоригувати вартість за ОСЦПВ за допомогою франшизи (суми, яку ви компенсуєте самостійно, якщо винні у ДТП). Виберіть від 0 до 2600 грн. Чим більше франшиза, тим дешевша страховка.
  4. Додайте додаткові види страхування. Вони дозволять збільшити ліміт відповідальності за майном, отримати медичну допомогу у разі аварії, забезпечити пряме врегулювання страхової події та консультацію наших юристів.

Потім переходьте до оформлення полісу. Уважно заповніть контактну інформацію та всі дані, які вказані у формі. Якщо у вас є чинний поліс автоцивілки, зверніть увагу на кінцеву дату. При заповненні інформації для нового поліса потрібно вказати день, що йде за граничним у вашій теперішній автоцивілці.

Автоматично система зазначає стандартний термін дії нового полісу — 1 рік. За необхідності оформити поліс на менший проміжок часу, зверніться до нашого віртуального консультанта. Однак перед тим переконайтеся, що відповідно до законодавства ви маєте право на такий виняток.

Після внесення всіх даних переходьте до оплати. Для цього вам знадобиться банківська картка. Перевірте, чи дозволяють ваші ліміти здійснити платіж у повному обсязі. І, якщо необхідно, внесіть зміни для розрахунку в інтернеті.

Після списання платежу з вашого банківського рахунку протягом 1 хвилини ми надішлемо ОСЦПВ і поліси добровільного страхування (якщо ви їх оформляли) на вказану при заповненні електронну адресу. Крім того, ваші дані одразу надійдуть до Центральної бази даних МТСБУ. Таким чином, під час перевірки дії автоцивілки в електронному вигляді у вас не виникне проблем із правоохоронними органами.

Онлайн-страхування у СК One Click — швидко, надійно та за найкращими цінами!

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

0731709810