Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка у Львові

Найнижча ціна Знайдіть аналогічну пропозицію дешевше, подаруємо 1000 грн!
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Миттєва доставка на e-mail Через 1 хвилину після оплати поліс буде у вас!

Вартість автоцивілки — один із головних критеріїв, за яким власники транспортних засобів обирають страхову компанію. Купити Автоцивілку у Львові за вигідною ціною можна прямо з дому, коли відвозите дітей до школи або, наприклад, перебуваєте на роботі. Оформляючи поліс в СК One Click онлайн, ви отримуєте кращу ціну, тому що електронне страхування обходиться дешевшим із кількох причин:

  1. Не потрібно платити за бланк паперового поліса, що є обов’язковим для СК при його оформленні, оскільки ці кошти вони перераховують МТСБУ.
  2. Немає витрат на утримання філій і виплати комісійних агентам. Адже у класичних компаніях це стає суттєвими операційними витратами.
  3. Ви заощаджуєте і кошти, і час на тому, що не їдете до офісу СК.

One Click працює через інтернет і є частиною великого холдингу, що дає компанії можливість пропонувати найвигідніші умови страхування.

Онлайн страхування дозволяє уникнути нав’язування додаткових послуг. На нашому сайті ви самі вказуєте характеристики автомобіля, місце його реєстрації та вибираєте розмір франшизи, що безпосередньо впливає на вартість ОСЦПВ. Якщо ви хочете, то можете придбати разом з автоцивілкою добровільні види страхування, щоб збільшити ліміт відповідальності, гарантувати собі пряме врегулювання чи підтримку наших юристів у разі настання ДТП. Однак, ми не впливаємо на ваше рішення, ви приймаєте його самостійно, виходячи зі своїх реальних потреб.

Водночас, агенти та посередники нерідко намагаються продати максимальну кількість наявних у них продуктів із різних видів страхування. Це призводить до того, що страхувальники часто купують непотрібні їм послуги. Як результат, формується думка, що СК зацікавлені у подібних продажах.

Ми повністю нівелювали такий фактор і вважаємо, що наш клієнт може сам визначити, яке саме страхування йому необхідне. Якщо у вас все ж таки виникли питання щодо певного страхового продукту або проведення платежу за поліси, ви можете поставити їх онлайн нашому віртуальному консультанту. Ми на зв’язку зі своїми клієнтами 24/7.

Так само, через сайт СК One Click, є можливість буквально за хвилину заявити про страхову подію, якщо вона сталася.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

+38 093 170 55 86