Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка в Луцьку

Найнижча ціна
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн від СК "Саламандра" без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Ми зібрали пропозиції від перевірених страхових компаній і пропонуємо вам найвигідніші ціни на ринку

Цифровізація послуг, зокрема в страхуванні, дозволяє українцям не відвідувати офіс компанії, коли закінчився період дії ОСЦПВ і потрібно оформити нову автоцивілку у Луцьку. Достатньо зайти на сайт СК One Click у будь-який зручний час для смартфона, планшета або ПК. Усього 5 хвилин — і поліс у вас, а дані про застрахований транспортний засіб передано до ЦБД МТСБУ.

Крім зручності, покупка автоцивілки онлайн дозволяє заощадити. Наша компанія працює в інтернеті, що дозволило скоротити витрати на утримання мережі офісів по Україні та агентів. Ми змогли запропонувати своїм клієнтам вигідніші умови, зберігши високий рівень обслуговування страхувальників.

ОСЦПВ в Україні є обов’язковим видом страхування із встановленими лімітами відповідальності за майно (130 тис. грн) та здоров’я/життя (260 тис. грн). Це поліс діє лише для участі в дорожньому русі всередині країни, у всіх регіонах України в тому числі в місті Луцьк. У період, на який оформлена автоцивілка (зазвичай такий договір укладають на рік), ви можете:

  • спокійно користуватися авто у Луцьку чи іншх містах України чи іншим транспортним засобом, не переживаючи з приводу штрафу;
  • претендувати на страхове відшкодування в межах чинних максимальних страхових сум, якщо є стороною, яка постраждала в ДТП;
  • позбавити себе непередбачених і нерідко великих фінансових витрат, коли стаєте винуватцем аварії на дорозі.

Якщо до кінця дії вашої автоцивілки залишилося менше півроку, ви можете не чекати закінчення повного терміну, а оформити новий поліс прямо зараз. Скористайтеся спеціальною формою на нашому сайті.

Перший крок: вкажіть державний номер чи основні характеристики транспортного засобу, а також прийнятний для вас розмір франшизи.

Система автоматично вирахує суму за автострахування.

Другий крок: заповніть дані про страхувальника і транспортний засіб, на який оформляєте ОСЦПВ.

Важливо звернути увагу на дату. Подивіться, коли закінчується дія вашої теперішньої страховки та при вкажіть наступний день під час оформлення нової.

Таким чином, не треба турбуватися про те, що слід стежити за періодом дії поліса.

У разі виникнення питань щодо внесення даних, проведення оплати, купівлі разом із ОСЦПВ полісів добровільного страхування, напишіть нашому віртуальному консультанту. Він на зв’язку 24/7 і допоможе з усіма нюансами зі страхування.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

0731709810