Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка в Києві

Найнижча ціна
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн від СК "Саламандра" без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Ми зібрали пропозиції від перевірених страхових компаній і пропонуємо вам найвигідніші ціни на ринку

Законодавство України зобов’язує всіх власників транспортних засобів оформляти поліс автоцивілки ОСЦПВ, якщо ТЗ є учасником дорожнього руху в межах країни чи міста Київ. Враховуючи кількість аварій на дорогах, непередбачені збитки у зв’язку з пошкодженням авто можуть статися будь-коли, тому так важливо мати автоцивілку в Києві. Автострахування дозволяє уникнути фінансових витрат і винуватцю, і постраждалому.

Чинний поліс ОСЦПВ передбачає покриття як у разі пошкодження майна, так і при отриманих травмах, смерті учасників ДТП. Якщо у винуватця аварії немає автоцивілки або він втік із місця події, виплату робитиме МТСБУ.

Найчастіше, в Україні поліс обов’язкового автострахування оформляють на рік, для всіх ТЗ, які підлягають держреєстрації та виїжджатимуть на дорогу. Завдяки онлайн-страхуванню зараз це можна зробити буквально за 5 хвилин. На сайті СК One Click, у розділі Автоцивілка спочатку потрібно заповнити форму, де вказати держномер автомобіля або:

  • тип транспортного засобу;
  • об’єм його двигуна;
  • місце реєстрації власника за техпаспортом.

Далі система розрахує вартість. Зменшити чи скорегувати суму ви можете, вибравши потрібний розмір франшизи (суми, яку готові самі компенсувати у разі ДТП). Є змога додати й інші варіанти страхування. Також перед оформленням ви можете оформити знижку в розмірі 10% на ОСЦПВ — натисніть на кнопку Отримати знижку (друга страніка) та підпишіться на нас у соцмережах.

Заповнюючи форму страхового поліса, переконайтеся, що вся інформація правильна. Крім того, вкажіть потрібну вам дату початку дії автострахування.

Перед оплатою ще раз перевірте всі дані. Банківська операція пройшла успішно? Отже, можна заходити у вказану при оформленні електронну пошту, куди ми вже відправляємо готовий електронний поліс.

Нагадаємо, якщо ви берете участь у дорожньому русі без чинної автоцивілки, поліція має право виписати штраф. Його розмір становить 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425 грн). У разі доведеної вашої провини у ДТП, відсутність страхового поліса обійдеться у значно більшу суму — вам доведеться компенсувати заподіяні збитки і знову ж таки сплатити штраф. Щоб уникнути таких ситуацій, придбайте ОСЦПВ заздалегідь. І вам не потрібно буде контролювати дату закінчення дії полісу.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

0731709810