Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка в Хмельницькому

Найнижча ціна
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн від СК "Саламандра" без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Ми зібрали пропозиції від перевірених страхових компаній і пропонуємо вам найвигідніші ціни на ринку

Наявність автострахування є обов’язковою законодавчою вимогою для всіх власників транспортних засобів, які беруть участь у дорожньому русі на території України. Кількість ДТП стає ще одним аргументом на користь оформлення автоцивілки у Хмельницькому. Наявність автоцивілки та дотримання правил страхування дозволяє потерпілому отримати кошти на ремонт автомобіля, а винуватцю — не платити за наслідки аварії з власної кишені. Наприклад, при нульовій франшизі та пошкодженнях, що не перевищують 130 тис. грн (встановлений законом ліміт), ви можете зазнати значно менших фінансових витрат.

Також автоцивілка допоможе врегулювати страхову подію, якщо у винуватця аварії немає полісу. У цій ситуації постраждала сторона звертається за виплатою до МТСБУ.

Щоб оформити ОСЦПВ, зовсім не обов’язково їхати до офісу страхової компанії. Ви можете придбати поліс онлайн, перебуваючи в дорозі, вдома, офісі або в будь-якому іншому місці, де є доступ до Інтернету. Стандартний термін дії автоцивілки — один рік, проте укласти наступний договір страхування можна, не чекаючи граничного терміну. Наприклад, за півроку або три місяці до кінцевої дати, вказаної у вашому полісі. Це зручно тим, хто не любить контролювати терміни та сплачувати штрафи, якщо не оформили наступну автоцивілку вчасно.

На сайті СК One Click придбання ОСЦПВ займе трохи більше 5 хвилин. У верхньому меню (розділ «Автоцивілка») заповніть форму, вказавши державний номер авто.

Якщо страхуєтесь у нас вперше, введіть

  • тип автомобіля чи іншого транспортного засобу;
  • об’єм двигуна;
  • назвe населеного пункту, де реєстрували ТЗ.

Це дозволить системі визначити вартість автоцивілки для вас. На наступній сторінці потрібно буде вказати розмір франшизи — суми, яку в разі вашої провини в аварії належить самостійно компенсувати постраждалій стороні. Чим більше франшиза, тим дешевша страховка.

Крім того, тут ви можете доповнити своє ОСЦПВ добровільними видами страхування, якщо хочете збільшити ліміт відповідальності, отримати медичну допомогу при ДТП або інші послуги від страхової компанії.

Далі потрібно уважно зазначити контактну інформацію та дані про страхувальника, перевірити їх та перейти до оплати. Після успішного завершення банківської операції, перейдіть у вказану під час заповнення електронну пошту — на неї протягом кількох хвилин після проведення транзакції ми надішлемо готовий поліс.

Важливо пам'ятати: якщо ви плануєте виїжджати на дорогу на своєму ТЗ, але не маєте чинної автоцивілки, це цілком може призвести до штрафу або значно більших оплат при вашій провині в ДТП.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

0731709810