Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Автоцивілка в Харкові

Найнижча ціна
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн від СК "Саламандра" без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Ми зібрали пропозиції від перевірених страхових компаній і пропонуємо вам найвигідніші ціни на ринку

Диджиталізація страхування дає українцям можливість купувати автоцивілку онлайн з будь-якої зручної точки світу, де є доступ до інтернету. Якщо ви плануєте їздити в Харкові та/або інших містах України, обов'язково знадобиться ОСЦПВ. Придбати автоцивілку в Харкові можна онлайн.

Укласти договір страхування на сайті СК One Click можна 24/7, причому на це у вас піде близько 5 хвилин. Заповніть усі дані, сплатіть — і автоцивілка у вас на пошті, а інформацію про застрахований транспортний засіб передано до ЦБД МТСБУ.

ОСЦПВ онлайн — це не тільки зручно, але й вигідно, оскільки дозволяє застрахуватися за нижчою ціною. Саме завдяки тому, що працюємо в інтернеті (без філій і агентів), ми скорочуємо операційні витрати та пропонуємо своїм клієнтам гарну ціну за високого рівня обслуговування страхувальників.

Автоцивілка в Україні, відповідно до законодавства, є обов’язковим видом страхування. Також закон регламентує ліміти відповідальності щодо майна (130 тис. грн) та здоров'я/життя (260 тис. грн). Цей поліс діє лише для участі в дорожньому русі всередині країни. У період, на який оформлена автоцивілка (найчастіше, її укладають на рік), ви можете:

  • спокійно користуватися авто чи іншим транспортним засобом і не переживати з приводу штрафу;
  • претендувати на страхове відшкодування в межах чинних максимальних страхових сум, якщо є стороною, що постраждала в ДТП;
  • позбавити себе непередбачених і нерідко великих фінансових витрат, коли стаєте винуватцем аварії на дорозі.

Якщо до кінця дії вашої автоцивілки залишилося менше півроку, ви можете не чекати закінчення повного терміну, а оформити новий поліс прямо зараз. Скористайтеся спеціальною формою на нашому сайті.

Перший крок: вкажіть держномір чи основні характеристики транспортного засобу, а також прийнятний для вас розмір франшизи. Система автоматично вирахує суму за автострахування.

Другий крок: заповніть дані про страхувальника та транспортний засіб, на який оформляєте ОСЦПВ.

Важливо звернути увагу на дату. Подивіться, коли закінчується дія вашої теперішньої страховки та вкажіть наступний день оформлення нової.

Таким чином, не треба турбуватися про те, що можна пропустити період дії поліса.

У разі виникнення питань стосовно внесення даних, проведення оплати, купівлі разом із ОСЦПВ полісів добровільного страхування, напишіть нашому віртуальному консультанту. Він на зв’язку 24/7 та допоможе з усіма нюансами зі страхування.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація

0731709810