Eng Рус
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й
Сила в єдності!
Разом переможемо!
Мирного неба!
Все буде Україна!
Русский военный корабль иди на#@й

Автоцивілка в Черкасах

Найнижча ціна Знайдіть аналогічну пропозицію дешевше, подаруємо 1000 грн!
*в акції беруть участь пропозиції з франшизою 3200 грн без врахування знижок, без промокодів. Тільки прямі ціни від страхових компаній.
Миттєва доставка на e-mail Через 1 хвилину після оплати поліс буде у вас!

Купити Автоцивілку у Черкасах ви можете буквально за кілька хвилин. Для цього просто перейдіть на сайт СК One Click і заповніть потрібні поля. Завдяки автоматизації прорахунок відбудеться одразу після зазначення типу транспортного засобу, обсягу його двигуна та місця реєстрації. Так є можливість відразу зрозуміти, скільки коштуватиме автоцивілка для вашого авто. Зі свого боку, ми використали переваги онлайн страхування, щоб зробити вартість поліса найбільш прийнятною для наших страхувальників.

Після попереднього прорахунку переходьте до наступного етапу — безпосередньо оформлення ОСЦПВ. Тут за рахунок розміру франшизи ви можете скоригувати ціну за автоцивілку. Крім того, ми даємо можливість одразу додати добровільні види страхування, якщо ви цього бажаєте. Наші постійні клієнти часто оформлюють додаткові поліси і таким чином збільшують ліміт відповідальності за майном або забезпечують себе потрібними додатковими послугами від СК.

Наступний крок — оплата підсумкової суми. Звернемо увагу, що ми використовуємо тільки надійні платіжні системи для транзакцій, отже, всі дані вашої банківської картки захищені.

Щойно гроші списані з рахунку страхувальника, система відправляє оформлений поліс (поліси) на контактну електронну пошту, зазначену під час заповнення форми на сайті One Click. Крім того, оскільки ОСЦПВ є обов'язковим видом страхування, ми одразу ж надсилаємо до МТСБУ дані про укладання нового договору страхування.

Віддавши перевагу онлайн-полісу, ви переконаєтеся, що страхування автомобіля та своєї відповідальності перед третіми особами у нас — простий, швидкий і вигідний спосіб.

Стандартний термін оформлення автоцивілки становить один рік. Проте є низка випадків, коли страховку потрібно оформити на більш короткий термін. Українське законодавство припускає це, якщо ТЗ:

  • перебуває в процесі реєстрації або має тимчасову реєстрацію;
  • зареєстровано не в Україні;
  • проходить обов'язковий техконтроль (ВТК).

Якщо у вас один з перерахованих варіантів, зверніться за консультацією до нашого віртуального помічника прямо на сайті СК One Click. Також ви можете поставити запитання, надіславши нам листа електронною поштою, написавши до месенджерів або зателефонувавши за вказаним телефоном. Ми надаємо підтримку страхувальникам 24/7.

Як купити електронний поліс?

Документи необхідні для оформлення поліса

Як поліція перевіряє електронний поліс Автоцивілки?

Перевірка наявності електронного поліса Автоцивілки відбувається за:

Стався страховий випадок?

  • Зателефонувати з місця пригоди на цілодобову лінію за телефоном 0443777206
  • Для якісного врегулювання страхової події діяти згідно з вказівками оператора
  • Викликати Нацполіцію або оформити подію за допомогою Європротоколу
  • Не пізніше 3-ьох робочих днів надати письмову заяву до Страхової компанії

Документи і корисна інформація