Eng Рус
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!
Заощаджуй до 40% на страхуванні з OneClick!

Anti-Covid insurance for foreigners

Поліс захистить вас та ваших рідних

Страховий захист в межах України для іноземних громадян

Кордон

Підходить для перетину кордону України

Вимоги

Відповідає всім вимогам законодавства України

Захист

Забезпечить вам надійний захист у випадку захворювання

Як придбати е-поліс? Оформлення займає 5 хвилин.

Крок 1

Вкажіть параметри страхування у калькуляторі

Крок 2

Ознайомтеся з умовами і вартістю поліса

Крок 3

Внесіть необхідні дані і оплатіть поліс банківською картою Visa / Mastercard

Крок 4

Поліс буде відправлений на ваш email і доступний для скачування

Що таке електронний страховий поліс?

Це традиційний паперовий поліс, тільки в електронному вигляді.

 • Має аналогічну юридичну силу.
 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою та з будь-якого куточку світу.
 • Шахрайство та підробки є неможливими.

Для оформлення необхідний

 • закордонний паспорт
 • або подібний документ який дає право на перетин кордону

Що робити у разі страхового випадку?

Лікар

Цілодобова гаряча лінія за номером

+38 (044) 377 72 06

Часті питання

1. Якою мовою повинна бути страховка і тест?

Будь-якою: укр, англ, російською

2. Якщо їду на 3 міс. То чи достатньо буде поліса на мінімальний термін?

Потрібен поліс на весь час перебування в країні.

3. Чи можна здати експрес-тест?

НІ. Наявність у особи довідки про антитіла до COVID-19 або сертифіката вакцинації не звільняє його від необхідності мати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР до перетину державного кордону.

4. Чи потрібна страховка для громадян із зеленої зони?

Так потрібна всім іноземним громадянам. Зі списком червоних і зелений країн можна ознайомитися  тут

5. Кого можна застрахувати?

Передбачає страхування іноземців (нерезидентів України), в тому числі дорослих і дітей, у віці від 1 року до 79 років

Доступні країни

Замовити послугу

Додаткова інформація

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 № 230 внесено зміни до  постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236.

Іноземні громадяни в’їджаючи на територію України, не залежно від країни прибуття, зобов’язані мати страховий поліс (сертифікат, свідоцтво). Він має бути зареєстрований Українською страховою компанією, або ж іноземною, яка має представництво в Україні. Поліс має обов’язково покривати витрати, котрі зумовленні лікуванням COVID-19. Дія полісу має відповідати терміну перебування на  тереторії України. Також, необхідно мати негативний ПРЛ тест (полімеразна ланцюгова реакція), котрий проведено не більше ніж за 72 години до перетину кордону України.

Дітям до 12 років тест необов’язковий.

Громадянам інших країн буде відмовлено у в’їзді до України, якщо відсутній поліс страхування та тест з негативним результатом.

Пройти ПЛР-тест на території України, або піти на самоізоляцію неможливо!

Громадянин України, або особа з посвідкою на постійне проживання може не оформляти страховий поліс, але для в'їзду і транзиту територією України потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту.

Тест має бути проведений за 48 годин, максимум, до моменту перетину державного кордону. Якщо ж  тест відсутній, необхідно пройти 14-ти денну обсервацію (самоізоляцію) встановивши додаток «Вдома»

Вийти з самоізоляції до її закінчення можливо, при умові отримання негативного результату ПЛР-тесту. Дітям до 12 років не потрібні тест та самоізоляції

Іноземні громадяни

Оптимальний алгоритм дій при в'їзді в Україну незалежно від країни і громадянства:

Варіант 1

1. Купуємо страховку на сайті Страхової компанії і роздруковуємо страховий поліс. Все робимо онлайн.

2. При в'їзді в Україну встановлюємо мобільний додаток «Вдома» на свій мобільний телефон. Це потрібно зробити протягом 24 годин після прибуття.

3. Робимо ПЛР тест на Ковід-19 в одній з сертифікованих лабораторій України. До отримання результатів тесту ви повинні знаходитися на самоізоляції. Результати зазвичай готові протягом 1–2 діб. Після отримання негативного результату ви вільні у пересуванні.

Варіант 2

1. Робимо ПЛР тест на Ковід-19 за 72 години до приїзду в Україну. В цьому випадку не потрібно встановлювати мобільний додаток «Вдома».

2. Купуємо страховку на офіційному сайті і роздруковуємо страховий поліс. Все робимо онлайн.

3. Пред'являємо ПЛР тест на Ковід-19 і роздрукований страховий поліс на кордоні.

Поширення в світі COVID-19 стало причиною того, що медичне страхування для іноземців від коронавірусу із відповідним покриттям є обов'язковим для відвідування багатьох країн. Для в'їзду в Україну іноземним громадянам знадобиться саме такий поліс. У СК One Click ви можете оформити поліс страхування від коронавірусу за 5 хвилин за вигідною ціною.

Як придбати поліс страхування від коронавірусу для іноземців?

Поліс медичного страхування для громадян інших країн ви можете оформити з будь-якої точки світу на нашому сайті. В першу чергу, подорожуючи в Україну, виберіть відповідний варіант — Anti-Covid Business або Anti-Covid Travel. Різниця між ними полягає в страховій сумі та переліку послуг, які ви отримаєте в рамках страхового договору.

Anti-Covid Travel передбачає:

 • ліміт до 100 тис. грн,
 • оплату обсервації в сумі 500 грн/доба;
 • амбулаторне та стаціонарне лікування.

Anti-Covid Business коштує трохи дорожче, оскільки в цьому полісі передбачений страховий ліміт до € 30 тис., а також до вже зазначених вище послуг додані медичний консьєрж 24/7 і телемедичні консультації лікаря.

Далі під час оформлення страхового поліса потрібно вказати:

 • початкову та кінцеву дату його дії, зокрема при транзиті через країну;
 • кількість застрахованих людей (до 10 осіб в одному полісі);
 • особисті дані про себе та всіх, хто буде записаний у полісі (відповідно до даних закордонного паспорту або іншого документу, що дозволяє перетнути кордон).

Після оплати через платіжну систему, ви отримаєте поліс на пошту. Укласти такий договір страхування в СК One Click можуть громадяни будь-якої країни у віці від 1 року до 79 років — як на один день (мінімальний термін), так і на рік (максимальний термін).

Зверніть увагу! Громадянам всіх країн, незалежно від того, звідки вони прибули на територію України, обов'язково потрібен поліс страхування від коронавірусу. Ця умова діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (№ 230 від 22.03.2021 р) та гарантує покриття витрат, якщо ви або ваші близькі захворіли на коронавірус.

Поліс медичного страхування для нерезидентів необхідно пред'явити співробітнику прикордонної служби під час в'їзду в Україну. Для цього ви можете зберегти документ у смартфоні, на планшеті або роздрукувати.

Також важливо знати, що дати дії поліса медичного страхування для нерезидентів повинні збігатися з періодом, який ви проведете в Україні.

Поліс страхування від коронавірусу для іноземців: страховий випадок

Страхування іноземців в Україні допомагає компенсувати витрати на лікування, якщо у вас діагностували коронавірус, коли приїхали в Україну. Підтвердити наявність інфекції має медустанова МОЗ України за результатами ПЛР-тестування, проведеного в сертифікованій лабораторії на території країни.

Позитивний результат такого тесту і буде означати, що стався страховий випадок. Тому вам потрібно зробити таке:

 • протягом 24 годин після діагностування COVID-19 повідомити страхову компанію та детально розповісти про стан здоров'я на момент дзвінка в СК;
 • узгодити з представником страховика ваші подальші дії.

Далі, завдяки сприянню СК (в рамках договору страхування та за протоколами МОЗ України), ви отримаєте необхідні медпослуги та/або обсервацію.

Також можливий варіант, коли страхувальник сам оплатить медичні послуги (за погодженням зі страховою компанією). У цій ситуації протягом 30 днів після одужання необхідно написати заяву в СК на відшкодування витрат у рамках страхового ліміту.

FAQ

Чи пустять мене зараз на територію України, якщо я громадянин іншої країни

Так, на територію України пускають всіх іноземних громадян, якщо в них є чинний поліс медичного страхування, яке гарантує іноземцю отримання якісної медичної допомоги без додаткових витрат.

Якою мовою повинна бути страховка?

Договір страхування від коронавірусу для іноземців повинен бути складений двома мовами: українською та англійською.

Що перекриє ця страховка?

У рамках договору страхування СК відшкодує витрати на лікування і/або обсервацію, якщо ви захворіли COVID-19 (U07.1), що підтверджено тестуванням. Зверніть увагу, здавати ПЛР-тест на коронавірус потрібно в сертифікованій в Україні лабораторії.

Скільки діє поліс страхування від коронавірусу для нерезидентів?

Договір страхування діє протягом періоду, який ви зазначили під час оформлення, якщо:

 • оплата в повному обсязі надійшла на рахунок страхової компанії;
 • ви перетнули кордон.

Чи потрібен поліс страхування від ковіда для громадян із зеленої зони?

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, страховий поліс з покриттям COVID-19 потрібен всім іноземним громадянам, які в'їжджають на територію України. Виняток діє для тих іноземців, хто постійно проживає в Україні, що підтверджують відповідні документи, окремих груп військовослужбовців і водіїв, членів екіпажу, які здійснюють постійні вантажні перевезення.

Кого можна застрахувати?

У СК One Click застрахувати можна жителя будь-якої країни віком від 1 до 79 років, якщо ці люди планують відвідувати Україну.

Чи потрібно здати тест перед оформленням страховки?

Оформлення договору страхування і здача ПЛР-тесту не взаємопов'язані.

Які потрібні документи для оформлення?

Щоб оформити поліс страхування від коронавірусу для іноземців, досить закордонного паспорта або іншого документа, який дає право на перетин кордону.

Чи можу я оплатити поліс у валюті?

Так, ви можете оплачувати будь-якою картою. Платіж буде конвертований у гривні та списаний із рахунку. Перед оплатою переконайтеся, що по вашій карті не стоїть обмеження і не вичерпаний ліміт на інтернет-платежі та на розрахунки в іноземній валюті. У разі виникнення труднощів зверніться до онлайн помічника на сайті.

0731709810