Eng Рус

Калькулятор розрахунку ОСЦПВ

Багато водіїв запитують: скільки коштує обов'язковий поліс ОСЦПВ? Індивідуальна вартість поліса буде залежати від декількох факторів. Далі розповімо, як зробити розрахунок ціни на страхування авто і пояснимо, що таке калькулятор ОСЦПВ.

Калькулятор вартості ОСЦПВ в Україні

На сайті більшості СК України є програми, що дозволяють швидко розрахувати ціну поліса. На нашому порталі теж є зручний калькулятор страховки автомобіля! Щоб дізнатися вартість поліса «One Click» достатньо лише ввести необхідні параметри – тип ТЗ, об'єм двигуна, місто реєстрації власника, а також наявність пільг.

Якщо ви не хочете витрачати час на заповнення форми, то виберіть прорахунок за номером авто. Система самостійно відшукає інформацію про машину з бази МТСБУ і видасть результат. Після цього ви зможете ознайомитися з умовами оформлення договору і купити електронний поліс.

Порада! Оформіть цифровий поліс, і ви отримаєте договір вже через хвилину після оплати, не відриваючись від своїх справ.

Електронний поліс – це вкрай зручно, адже якщо паперовий варіант можна втратити, то з цифровим точно ніколи нічого не трапиться (він прийде вам на електронну пошту, а до неї доступ є завжди). Ви зможете зберегти договір у своєму смартфоні чи планшеті, а також відправити його по електронній пошті тим членам родини, які теж користуються машиною. Крім цього, поліс можна буде зберегти відразу на декількох гаджетах.

Що впливає на вартість ОСЦПВ?

Ціна поліса залежить від цілого ряду чинників. Всі ці параметри повністю обгрунтовані.

 1. Пільги. На 50% пільгову знижку мають право претендувати учасники війни, чорнобильці 1 та 2 категорій, пенсіонери та інваліди 2 групи. Клієнт повинен бути власником ТЗ, а об'єм двигуна його машини не може бути більшим, ніж 2500 см3.
 2. Термін дії договору (чим він більший, тим дешевше буде коштувати один страховий день).
 3. Місце реєстрації водія. Ціна поліса залежить від особливостей міста, а саме: чисельності населення, інтенсивності руху та кількості автомобілів. Наприклад, якщо в невеликому районному центрі поліс може коштувати до 500 грн., то в Києві водієві доведеться заплатити близько 1000 або навіть 1500 грн. Це виправдано, адже ймовірність аварії в мегаполісі і невеликому містечку абсолютно різна.
 4. Кількість аварій. За кожен рік без ДТП водій отримує знижку 5% (якщо водій потрапив в аварію не як винуватець, то бонус все одно нараховується). Відповідно до закону про ОСЦПВ максимальна знижка – 10%.
 5. Сфера застосування ТЗ. Цей момент враховують, якщо власник авто – юридична особа.
 6. Розмір франшизи. Франшиза – це розмір відповідальності автовласника в разі аварії. Більшість клієнтів вибирають стандартну суму – 2500 грн.
 7. Об'єм двигуна (чим більший, тим дорожче буде коштувати страхування).

Увага! ОСЦПВ від «One Click» – це одна з найвигідніших пропозицій в сфері обов'язкового автострахування в Україні. У 2020 році наша компанія перейшла на онлайн-режим, і тепер вона є єдиною онлайн-СК України. Відмова від утримання офісів дозволяє максимально знизити ціну полісів. А це означає, що сьогодні ви можете купити у нас договір за найнижчою ціною в Україні! «One Click» гарантує простоту і зручність, а також високу швидкість обслуговування.

Як розрахувати вартість поліса ОСЦПВ?

Раніше ми писали про те, як розрахувати ОСЦПВ на сайті «One Click». Якщо ви вже зважилися на покупку поліса, то зверніть увагу, що при оформленні  ви також зможете вибрати і додати такі послуги: пряме врегулювання, збільшення ліміту і медична допомога при ДТП.

Пряме врегулювання – це можливість в разі аварії отримати виплату не в страховій компанії винуватця, а у власній СК. Оформіть цю послугу, і вам не доведеться хвилюватися про те, чи буде у «шумахера», який вас зачепить, страховий договір, і чи доведеться вам співпрацювати з незнайомою страховою компанією.

Друга опція – розширення ліміту - дуже актуальна для жителів великих міст. Справа в тому, що ОСЦПВ передбачає виплату 130 тисяч гривень за матеріальний збиток і 260 тисяч за шкоду, заподіяну здоров'ю або життю, а у великому місті ймовірність, що цих коштів не вистачить на оплату заподіяних збитків, зростає. Купуючи поліс з розширеним лімітом, ви можете отримати гарантію на виплату додаткової суми (від 100 тисяч грн. до 1 млн. грн.). При цьому ціна поліса збільшується пропорційно збільшенню потенційної виплати. Наприклад, поліс на додаткові 100 тисяч коштує 150 грн., а договір на 1 млн. – 700 грн. Обрати розмір та оформити підвищення ліміту виплати по майну також можна онлайн.

Опція «медична допомога при ДТП» коштує всього 354 гривні. Купуючи цю опцію у нас ви отримуєте гарантію на:

 • організацію послуг травмпункту (без оплати);
 • виплату за лікування в стаціонарі (20 тисяч грн.);
 • невідкладну допомогу (10 тисяч грн.);
 • невідкладну стоматологію (організація без оплати);
 • компенсацію збитку здоров'ю 5 тис. грн. на одну людину (максимальна сума – 20 тис. на 4-х).

Зверніться до нас – в «One Click», і ви отримаєте можливість купити страховку за мінімальною ціною. Ми гарантуємо сучасний підхід до обслуговування, зручність, швидкі виплати в разі аварії і безліч корисних опцій.

Як розраховуються коефіцієнти по ОСЦПВ?

Для цього застосовують формулу: вартість = БТ * К1 * К2 * К3 * К4 * К5 * К6 * БМ * СЛ, де враховується базовий тариф ( його розмір встановлено ​​державою на рівні 180 грн.), а також по черзі коефіцієнти (1-6) по таких параметрах – тип ТЗ, місце реєстрації авто, місце експлуатації транспортного засобу, стаж водія, період експлуатації і випадки шахрайства. БМ – це бонус-малус, а СЛ – знижка для пільговиків. Втім, навряд чи вам знадобиться ця формула, адже сьогодні ціну договору можна розрахувати набагато простіше - на калькуляторі компанії онлайн. При цьому слід враховувати що кожен коефіцієнт має «вилку» значень, а їх максимум і мінімум встановлює МТСБУ. На сайті «One Click» є зручне онлайн рішення для прорахунку в будь-яку мить.

Як розрахувати клас ОСЦПВ?

Клас ОСЦПВ це параметр, який відображає кількість страхових випадків у водійській історії автовласника. Це число визначається за коефіцієнтом бонус-малус. Якщо водій спровокував ДТП, то його клас знижується, а якщо НЕ став винуватцем аварії протягом року, то збільшується. В законі України зазначено, що існує 15 класів: М, 0 і 1-13 (від найнижчого до найвищого). Водії з високим класом мають право на знижки при продовженні полісу.

Як розрахувати суму виплати по ОСЦПВ?

Фахівець компанії чи незалежний експерт оцінює збиток а допомогою спеціальних програм, після чого визначає, яку суму необхідно виплатити постраждалим. Максимально можлива виплата 130 тис. і 260 тис. грн. на одного потерпілого, але при покупці поліса можна збільшити ліміт до 1 млн. грн. Якщо збиток буде великим, то винуватцю доведеться покрити його самостійно. Такі ліміти застосовуються, якщо з вини страхувальника постраждало не більше 5 машин. Якщо ж учасників більше, то сума збитку розподіляється між ними пропорційно.

Всі статті:

Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» 2021.2.9 Результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «Ван Клік» Калькулятор розрахунку ОСЦПВ 2021.4.30 Калькулятор розрахунку ОСЦПВ Для чого потрібна страховка автомобіля? 2021.4.26 Для чого потрібна страховка автомобіля? Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати 2021.4.23 Розрахунок збитків по ОСЦПВ: визначаємо розмір страхової виплати Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? 2021.4.23 Закон про ОСЦПВ: що потрібно знати водієві для укладення договору страхування? Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи 2021.4.22 Перевірка поліса ОСЦПВ на справжність: два основні методи Що таке ОСЦПВ? 2021.4.22 Що таке ОСЦПВ? Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? 2021.4.22 Скільки коштує страховка на авто в Україні 2021? Пряме врегулювання 2020.6.9 Пряме врегулювання Захист від COVID-19 2020.6.9 Захист від COVID-19 Лікар при ДТП 2020.2.11 Лікар при ДТП